خانه » وبلاگ » کسب درآمد اینترنتی از طریق وب سایت

کسب درآمد اینترنتی از طریق وب سایت

  • تاریخ :‌
  • دسته : وبلاگ
کسب درآمد اینترنتی از طریق داشتن وب سایت

امروزه با پیشرفت تکنولوژی شاهد درآمد چشم گیر برخی هستیم که با تفکرات بزرگ درآمد های کلانی برای خود ایجاد کرده اند، تنها با داشتن یک وب سایت. فکر می کنید درآمد این سایت ها چقدر است؟ چند نمونه از این کسب درآمدها را برای شما حساب می کنیم، خودتان هم درآمد این افراد یا تیم ها را حساب کنید.


سایت ایستگاه: www.istgah.com
این سایت سالیان سال است که کار خود را شروع کرده و از همان آغاز موفق بوده است. در این وب سایت آکهی های یک ستاره تا 7 ستاره به چشم می خورد و همانطور که در سمت راست سایت تعرفه های آگهی ها را نوشته آگهی هفت ستاره ماهانه 120 هزار تومان می باشد. اگر ما فقط آگهی های 7 ستاره را بشماریم 75 سطر 4 تایی وجود دارد که می شود 300 آگهی در ماه. عدد 300 را در 120 هزار تومان ضرب کنید می شود 36 میلیون تومان در ماه، حالا 6 ستاره به پایین را هم حساب کنید و با 36 میلیون جمع کنید...!!!!


سایت دانلود ها: www.downloadha.com
این سایت دارای بازدید روزانه حدود یک میلیون نفر می باشد، در نتیجه درج تبلیغات در این سایت هزینه های زیادی و نتیجه ی بسیار خوبی دارد. مثلا یک بنر بسیار کوچک در یکی از صفحاتش ماهانه 700 هزار تومان قیمت دارد، حال با توجه به تعداد بسیار زیاد تبلیغات در صفحات مختلف این سایت ببینید چه درآمدی می تواند داشته باشد.


کسب درآمد اینترنتی از طریق داشتن وب سایت

سایت زرین پال: www.zarinpal.com
این وبسایت ایده بسیار جالبی پیاده کرده، واسط پرداخت اینترنتی سایت های دارای پرداخت آنلاین می شود، با خدمات بسیار قوی و معتبر و 2.5 درصد از مبلغ تراکنش را برای خود بر میدارد. هم اکنون کسر بسیار بالایی از وب سایت های دارای پرداخت اینترنتی از زرین پال استفاده می کنند و اگر روزانه خیلی کم 100 میلیون تومان تراکنش در این سایت وجود داشته باشد 2.5 درصد آن می شود روزی 2.5 میلیون تومان و ماهی75 میلیون تومان.


سایت برنامه نویس: www.barnamenevis.org
سایت برنامه نویس یک وب سایت نسبتا قدیمی و یک فروم کامل برای آموزش و پرسش و پاسخ های مربوط به زبان های برنامه نویسی می باشد. به ظاهر این وب سایت درآمدی ندارد و جنبه آموزشی دارد، اما وقتی سایت را باز می کنید و بالای صفحات سایت را نگاه می کنید کلاس های آموزشگاهی این مجموعه با شهریه آن درج شده است. به طور میانگین هر 4 روز یک دوره کلاس شروع می شود (ماهی 7 کلاس) که 20 نفر در آن شرکت می کنند و شهریه هر فرد حدود 300 هزار تومان می باشد، 300 هزار ضرب در 20 نفر ضربدر 7 دوره کلاس میشود 42 میلیون تومان در ماه. شاید می پرسید این کلاس ها با وب سایت برنامه نویس چه رابطه ای دارد. اما تمام افرادی که ثبت نام می کنند بازدید کننده های این وب سایت می باشند و در واقع این سایت تبلیغات کلاس هایش را تامین می کند.مطالب مشابه

ارسال نظر

عکس خوانده نمی‌شود

2018 © تمامی حقوق این وب‌سایت برای پیشروسافت محفوظ است.
انصراف
سوالی دارید؟ پاسخگو هستیم