خانه » سفارش طراحی نرم افزار

سفارش طراحی نرم افزار

  • تاریخ :‌
  • دسته : ---
سفارش طراحی نرم افزار

پیشروسافت می تواند بهترین گزینه در زمینه طراحی و برنامه نویسی نرم افزارهای مورد نیاز شما باشد.

پیشروسافت افتخار دارد با تجربه ای چند ساله در زمینه طراحی و برنامه نویسی همه گونه نرم افزار از جمله نرم افزارهای اداری و مالی برای سازمان ها، شرکت ها و موسسات گوناگون پذیرای سفارش طراحی نرم افزار جدید از سوی شما باشد. 

روند اجرایی طراحی نرم افزار در پیشروسافت اندکی با سایر شرکت های مشابه متفاوت است و بر آن کوشیده شده تا خریدار بتواند با خیالی آسوده سفارش خود را فرستاده و در سریع ترین زمان ممکن منتظر انجام آن باشد. 

با پرکردن فرم سفارش طراحی نرم‌افزار و فرستادن آن، در مدت زمانی حداکثر 24 ساعت ما با بررسی نوع طراحی مورد نیاز شما قیمت اولیه ای را به شما پیشنهاد می کنیم و پس از توافق، براساس مشورت با شما فرم طرح کلی نرم افزار را جهت تصویب تهیه و به شما ارسال می کنیم. پس از عقد قرارداد، عملیات طراحی نرم افزار شما آغاز خواهد شد و در این مدت شما از روند پیشرفت کار کاملا آگاه خواهید بود و مستندات طراحی شده برای مشاهده و نظرسنجی شما در جلسه ای حضوری مورد بحث و اصلاح و تصویب قرار خواهد گرفت. با پایان یافتن مراحل طراحی و پس از بررسی کامل از جانب شما و انجام تغییرات نهایی، طبق زمانبندی انجام شده در قرارداد، عملیات برنامه نویسی نرم‌افزار مورد نظر آغاز شده و پس از تکمیل در موعد مقرر، نرم افزار در محل کار شما نصب و راه اندازی خواهد گردید. 

برای سفارش طراحی نرم‌افزار، از طریق فرم تماس با ما اقدام نماييد.
نکته: میتوانید فایل متنی یا طراحی شده مورد نظر را ضمیمه فرم کنید.
مطالب مشابه

2018 © تمامی حقوق این وب‌سایت برای پیشروسافت محفوظ است.
انصراف
سوالی دارید؟ پاسخگو هستیم