» سفارش طراحی نرم افزار

سفارش طراحی نرم افزار

گروه داده پردازان کاسیت می تواند بهترین گزینه در زمینه طراحی و برنامه نویسی نرم افزارهای مورد نیاز شما باشد.

این گروه افتخار دارد با تجربه ای چند ساله در زمینه طراحی و برنامه نویسی همه گونه نرم افزار از جمله نرم افزارهای اداری و مالی برای سازمان ها، شرکت ها و موسسات گوناگون پذیرای سفارش طراحی نرم افزار جدید از سوی شما باشد.

روند اجرایی طراحی نرم افزار در این گروه اندکی با سایر شرکت های مشابه متفاوت است و بر آن کوشیده شده تا خریدار بتواند با خیالی آسوده سفارش خود را فرستاده و در سریع ترین زمان ممکن منتظر انجام آن باشد.

با پرکردن فرم سفارش طراحی نرم افزار و فرستادن آن، در مدت زمانی حداکثر 24 ساعت ما با بررسی نوع طراحی مورد نیاز شما قیمت اولیه ای را به شما پیشنهاد می کنیم و پس از توافق، براساس مشورت با شما فرم طرح کلی نرم افزار را جهت تصویب تهیه و به شما ارسال می کنیم. پس از عقد قرارداد، عملیات طراحی نرم افزار شما آغاز خواهد شد و در این مدت شما از روند پیشرفت کار کاملا آگاه خواهید بود و مستندات طراحی شده برای مشاهده و نظرسنجی شما در جلسه ای حضوری مورد بحث و اصلاح و تصویب قرار خواهد گرفت. با پایان یافتن مراحل طراحی و پس از بررسی کامل از جانب شما و انجام تغییرات نهایی، طبق زمانبندی انجام شده در قرارداد، عملیات برنامه نویسی نرم افزار مورد نظر آغاز شده و پس از تکمیل در موعد مقرر، نرم افزار در محل کار شما نصب و راه اندازی خواهد گردید.

برای سفارش اولیه طراحی نرم افزار، فرم زیر را به دقت تكميل نماييد. (وارد کردن بندهایی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است !)


2018 © تمامی حقوق این وب‌سایت برای پیشروسافت محفوظ است.
انصراف
سوالی دارید؟ پاسخگو هستیم