» تبلیغات در نت یار

تبلیغات در نت یار

تبلیغات امروزه به عنوان راهی‌ نو و موفق در جهت جذب بازدید کننده و شناساندن کالا، سایت و یا خدمات امری مهم و حیاتی‌ برای تمامی‌ مدیران و سایت ها محسوب میشود.
امروز با سرمایه ای کم در جهان اینترنت میتوان کالا و یا سایت خود را به هزاران بازدید کننده مشتاق معرفی‌ کرد و هرچه بهتر و سریع تر قدم های موفقیت را برای رسیدن به هدف خود طی‌ کرد.

نت یار (همیار اینترنت)

نرم افزار نت‌یار (همیار اینترنت) نرم‌افزاری رایگان و کاربردی برای کامپیوتر (تحت ویندوز) است که هم‌اکنون نسخه 3.0 آن منتشر شده و نسخه‌های قبلی آن بسیار مورد توجه و استقبال کاربران قرار گرفته است؛ بطوریکه در اکثر سایت‌های معتبر دانلود نرم‌افزار معرفی شده و با بازدید و دانلود بالایی روبرو بوده است.

طی بررسی‌های انجام شده تعداد کاربران فعال در حال استفاده از نت‌یار به بیش از 270 هزار کاربر فعال ایرانی می‌رسد و اکثر کاربران در حال استفاده از آخرین نسخه منتشر شده هستند. 


این نرم‌افزار بی‌نظیر که دارای بخش‌های جذابی چون قابلیت ثبت و مدیریت لیست سایت‌های اینترنتی، دفترچه تلفن، خبرخوان (مشاهده سریع جدیدترین اخبار سایت‌ها) و... می‌باشد، کاملاً رایگان و بدون محدودیت آماده شده و طی چند سال بر اساس بازخوردهای دریافتی از کاربران بهبود و توسعه یافته است.

با توجه به تعداد بالای کاربران فعال نرم‌افزار و خصوصاً مرتبط بودن کاربران آن با حوزه فعالیت شما، این نرم‌افزار دارای پتانسیل بالایی جهت معرفی وب‌سایت، مجموعه و یا محصولات شما می‌باشد. در صورت تمایل به تبلیغات در نرم‌افزار از طریق لینک‌های زیر اقدام فرمائید:
:: قوانین سفارش تبلیغات
1. تنها تبلیغاتی که با قوانین جمهوری اسلامی ایران مطابقت دارند پذیرفته میشود
2. بنرها باید در سایزهای استاندارد 60*468 پیکسل باشد
3. تبلیغات بنری نباید به صورت چشمک زن آزار دهنده باشد
4. در صورت بروز مشکل در سایت شما اعم از اتمام پهنای باند و یا DownTime امکان توقف در تبلیغات نیست
5. هزینه تمدید باید 3 روز قبل از به اتمام رسیدن تاریخ واریز شود در غیر اینصورت در تاریخ مقرر، تبلیغات شما حذف و پلان مورد نظر اجاره داده خواهد شد
6. در صورت درخواست انصراف، تبلیغات تا 15 روز از تاریخ ثبت تبلیغ فعال خواهد بود و 50% هزینه محاسبه و الباقی وجه بازگشت داده خواهد شد

:: قیمت پلان ها


پلان


محل تبلیغات


1 ماهه (تومان)


3 ماهه (تومان)
%20 تخفیف

6 ماهه (تومان)
%30 تخفیف

1 ساله (تومان)
%40 تخفیف

A

 
بنر پائین نرم افزار در سایز 60*468
(موجود است)
 
100,000


240.000


420.000


720.000

2018 © تمامی حقوق این وب‌سایت برای پیشروسافت محفوظ است.
انصراف
سوالی دارید؟ پاسخگو هستیم