درباره پیشروسافتپیشروسافت با هدف تولید نرم افزارهای مدیریتی و کاربردی و همچنین طراحی وب سایت های اینترنتی (در سال 1382 با نام آزمایشگاه نرم افزاری پیشرو که بعدها به پیشرو سافت تغییر نام یافت) بنا شد.

پیشروسافت با تجربه ای چند ساله در زمینه طراحی و برنامه نویسی همه گونه نرم افزار از جمله نرم افزارهای اداری و مالی برای سازمان ها، شرکت ها و موسسات گوناگون میتواند پذیرای سفارشات جدید از سوی شما باشد.

از نمونه افتخارات پیشروسافت اینکه نرم افزار محافظ کاسیت (قفل گذاری بر روی فایل و پوشه) به عنوان اولین نرم افزار ایرانی جهت امنیت اطلاعات شناخته شده و دارای مدارک گواهی تائید فنی نرم افزار از شورای عالی انفورماتیک کشور و همچنین گواهینامه ثبت نرم افزار رایانه ای از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از محصولات ما می باشد.
لازم به ذکر است که نرم افزار محافظ کاسیت در اخبار سراسری شبکه 1 تلویزیون به تاریخ 27 شهریور 1392 معرفی و پخش شد. فیلم معرفی

پیشروسافت فعالیت خود را بر روی طراحی و تولید نرم افزارهای مدیریتی و همچنین وب سایت های اینترنتی مختص شرکت ها و همچنین موسسات دولتی و اشخاص متمرکز نموده است و قصد دارد تا بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت و با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

روند اجرایی طراحی در پیشروسافت اندکی با سایر شرکت های مشابه متفاوت است و بر آن کوشیده شده تا مشتری بتواند با خیالی آسوده سفارش خود را فرستاده و در سریع ترین زمان ممکن منتظر انجام آن باشد.


علی نصیری – کارشناسی کامپیوتر (مدیر سایت و پشتیبان فنی)تمامی حقوق برای پیشروسافت محفوظ است.
انصراف